Aktualności

Rejsy One Way

W swojej ofercie posiadamy rejsy One Way na Kanale Elblaskim. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy jednostki Vistula Cruiser 30, Suncamper 30 lub Weekend 820. Rejsy realizowane są na trasie Żuławki - Iława lub Iława - Żuławki. W

Rejs z Radiem Gdańsk po Pętli Żuławskiej

W tym sezonie ponownie razem ze spółką Pętla Żuławska oraz Radiem Gdańsk w dniach 26.05 - 02.06.2018 organizujemy rejs po Pętli Żuławskiej. Tematem przewodnim tegorocznego rejsu są obiekty hydrotechniczne na Żuławach W (...)

Ambasador Pętli Żuławskiej

Miło nam poinformować iż zostaliśmy odznaczenie honrowym tytułem Ambasadora Pętli Żuławskiej. Wyróżnienie Ambasadora Pętli Żuławskiej zostało nam przyznane za promocję szlaku wodnego Pętli Żuławskiej. Serdecznie d (...)

Czartery bez patentu

Czartery bez uprawnień Tydzień lub dwa na wodnych szlakach Pętli Żuławskiej – niejedna głowa i serce zapali się do tej perspektywy. I zaraz potem gaśnie. Rodzą się wątpliwości – czym popłynąć? Oczywiście, wyczarterowanym ja

Czarter jachtu Nautika 830

Nautika 830 jest komfortowym jachtem spacerowym, który pozwala cieszyć się rejsem nawet osobom które nie mają zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu łodzi. Dzięki sprawdzonemu silnikowi zaburtowemu Yamaha F30 BETL wyposaż (...)

Rejs po Pętli Żuławskiej

Posiadamy największą ofertę jachtów motorowych, idealnych do czarteru na Pętli Żuławskiej. Po zakwaterowaniu w naszej przystani, odbiorze jednostki, przeszkoleniu z jej obsługi oraz manewrów jachtem – wypływamy w  (...)