iczarter.pl » o firmie.

iczarter.pl

iczarter.pl to firma która specjalizuje się w czarterach jachtów motorowych bez patentu na ŻuławachMierzei Wiślanej oraz Kanale Elbląskim. Nasze barki stacjonują w Marinie Biała Góra przy rozwidleniu Wisły i Nogatu oraz w Elblągu.


Kim jesteśmy ?

iczarter.pl twożą pasjonaci, z pasją podchodzimy do tego co robimy. Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń właścicieli w uprawianu sportów wodnych na terenie całego kraju. Głownym celem firmy iczarter.pl jest rozpowszechnianie turystyki wodnej tego pięknego regionu. Pływam » Zwiedzam » Poznaje to nasze motto. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zwiedzania i pływania po rzekach i kanałach Żuław, Mierzei Wiślanej oraz Kanału Elbląskiego.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy mini przewodnik po Pętli Żuławskiej. Serdeczni zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi trasami. Nasz firma nawiązała współpracę z lokalnymi restauracjami oraz pensjonatami na wszystkich sugerowanych trasach. Wszędzie tam otrzymają Państwo specjalną zniżkę po okazaniu naszej wizytówki. Listę firm z nami współpracującymi otrzymają Państwo na miejscu.

.

Stopy wody pod kilem!

Załoga iczarter.pl