Czartery » Jachty motorowe

czartery jachtów motorowych


Czartery » Jachty motorowe

Czartery bez patentu

Wraz z wprowadzeniem zmian w polskim ustawodastwie w październiku 2010 roku, coraz większe znaczenia zarówno dla stoczni jachtowych oraz firm czarterowych mają jachty motorowe. Dla przypomnienia w dniu 16 października 2010 roku weszła w życie ustawa z dnia 25 czerwca o sporcie (Dz.U. 2010 nr. 127 poz. 857), która wprowadza zmiany w uprawnieniu do pływania motorowymi jachtami spacerowymi - tzw. barkami ... Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i długości kadłuba do 13 m., których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15km/h.

Czartery jachtów motorowych

Zmiana ta spowodowała gwałtowny wzrost zainteresowania jachtami motorowymi (barkami) zarówno ze strony klientów indywidualnych jak i firm czarterowych. Wzrost popytu na czartery jachtów motorowych bez patentu spowodował pojawienie się wielu nowych modeli na Polskim rynku. Do najpopularniejszych z nich należą jachty motorowe typu Nautika 830, Nautika 1000, Weekend 820, Nautiner 38 Classic, Nautiner 40,  River Cruiser 39, Suncamper 30 czy bardzo przestronna barka typu Vistula Cruiser 30. W ostatnim czasie coraz modniejsze stają się kadłuby półślizgowe - takimi jachtami z reguły pływa się spacerowo, a wrazie wystąpienia gwałtownych zjawisk pogodowych można przyśpieszyć i schować się w bezpiecznym miejscu. Spośród wielu modeli z kadłubem półślizgowym wyróżnić można jachty motorowe typu Tytan 818, Nautika 830s, Nautika 1100s.

Czartery jachtów motorowych na Pętli Żuławskiej

Nasza firma dla swoich klientów przygotowuje do czarteru na Pętli Żuławskiej barki w podwyższonym standardzie. Wszystkie nasze jachty motorowe na wyposażeniu posiadają ogrzewanie, lodówkę, telewizor, radio, echosonde, ster strumieniowy, pokłady są wyłożone drewnem egzotycznym. W przystani jachtowej w Żuławkach czekają na Państwa gotowe do czarter, komfortowe barki typu Suncamper 30,  River Cruiser 39Vistula Cruiser 30Nautika 830Weekend 820. Specjalnie dla wędkarzy przygotowaliśmy klasykę - jacht motorowy typu Merry Fisher 530.

Nowością w sezonie 2017 jest jacht motorowy Suncamper 30, to bardzo wygodna, przestronna barka z dużym kokpitem, pokładem słonecznym, idalna do czarteru dla rodzin z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty czarteru jachtów motorowych na Pętli Żuławskiej, Zalewie Wiślanym oraz Kanale Elbląskim.

Czartery jachtów motorowych na Kanale Elbląskim

Ze względu na konstrukcję idealne do czarteru na Kanale Elbląskim będą jednostki typu Suncamper 30, Vistula Cruiser 30. Barki tego typu posiadają specjalne podpory pod dnem, którę pozwalają na swobodne stanie jachtu na wózkach Kanału Elbląskiego. Świetnym rozwiązaniem na Kanał Elbląski są również jachty motorowe typu Weekend 820 oraz River Cruiser 39.

Nie masz pomysłu na urlop ? Zapraszamy na czartery jachtów motorowych na Kanale Elbląskim


Czartery » Jachty motorowe


Nasi partnerzy

 • Kanał Elbląski
  Pętla Żuławska
  porty jachtowe, przystanie jachtowe
  jacht motorowy, barka, River Cruiser 39
  Mazurscy Sternicy, Rejsy po Mazurach, Skipper do wynajęcia
  hausboote in polen, hausboote in masuren
 • Ośrodek Wczasowy nad morzem
  korytka kablowe, drabinki kablowe