Jacht i Koń

Jacht i Koń

Potrzebujesz urlopu od wyczerpującej pracy, musisz naładować baterie przed zbliżającą się zimą lub po prostu spędzić niezapomnianą przygodę z rodziną, czy znajomymi?  Na tę okazję przygotowaliśmy pakiet, który pozwoli Ci się zrelaksować w pięknych okolicznościach przyrody – zarówno na wodzie jak i lądzie.

Kraina Dolnego Powiśla słynie z wyjątkowych krajobrazów. Rzeki, jeziora, doliny, lasy przyciągają turystów od wielu lat. Spokojny rejs po Pętli Żuławskiej na komfortowej łodzi oraz chwile spędzone na końskim grzbiecie to wspaniały czas dla miłośników przyrody, natury, którzy odetchną na świeżym powietrzu, z dala od zatłoczonych miast.

Oferujemy Państwu pobyt w przytulnym pokoju z pełnym wyżywieniem w stadninie koni „Iskra” w okolicach Sztumu.  Na miejscu między innymi nauka jazdy konnej pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów, lub doskonalenie swoich umiejętności jeździeckich, na doświadczonych jeźdźców czekają przepiękne tereny, dla chętnych także wyprawy bryczką do lasu, wieczorne ogniska, opieka gospodarzy i instruktorów.

Drugą atrakcją oferty jest niezapomniany rejs jachtem motorowych po wodach Pętli Żuławskiej. Przepłyniecie się Państwo rzekami i kanałami tego pięknego regionu, na Waszym szlaku czeka nowoczesna infrastruktura oraz wiele atrakcji,  zobaczą Państwo węzeł wodny w Rybinie, można dopłynąć na rybkę nad morze w Sztutowie, odwiedzicie Państwo Elbląską starówkę, zobaczycie rezerwat ptactwa wodnego na jeziorze Drużno, doświadczą Państwo śluzowania przez zabytkowe śluzy na Nogacie, przepłyniecie pod murami największej twierdzy średniowiecza – tuż obok zamku krzyżackiego w Malborku oraz pod historycznymi mostami w Tczewie, wpłyniecie do serca Gdańska – na Motławę w samym centrum Gdańskiej Starówki.  Doświadczycie niesamowitych widoków z pokładu bardzo dobrze wyposażonych jachtów motorowych.

Pakiet jest dostępny w dwóch wariantach:

  •  Pakiet 14 dniowy – 7 dni spędzają Państwo na koniu oraz 7 dni spędzają Państwo na jachcie
  •  Pakiet 7 dniowy – do południa korzystają Państwo  z uroków jazdy konnej po obiedzie czeka na Państwa zacumowany jacht w malowniczej przystani jachtowej w Białej Górze (około 6 km od stadniny koni).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.


Jacht i Koń » Galeria