Czarter jachtu Nautika 830

Czarter jachtu Nautika 830

Nautika 830 jest komfortowym jachtem spacerowym, który pozwala cieszyć się rejsem nawet osobom które nie mają zbyt dużego doświadczenia w prowadzeniu łodzi. Dzięki sprawdzonemu silnikowi zaburtowemu Yamaha F30 BETL wyposażonemu w tachometry, sterowanie łodzią przypomina kierowanie samochodem.

Konstruktorzy łodzi chcieli stworzyć wygodny jacht, który pozwoli załodze na wypoczynek na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie Nautika 830 posiada ogrzewanie, lodówkę, dwupalnikową kuchenkę gazową, a nawet elektryczny bojler z ciepłą wodą!

Dzięki tym udogodnieniom, rejs przypomina pobyt w dobrym hotelu. Efekt ten potęguje wykończenie w wysokim standardzie, ze wstawkami z egzotycznego drewna Teak oraz pokład słoneczny z materacami ze skai.

Trzeba jednak pamiętać, że rejs łodzią motorową to nie tylko leżenie na słońcu oraz cieszenie się naturą, ale także zarządzanie dużym jachtem. Dlatego właśnie nasze łodzie posiadają takie udogodnienia jak: wskaźnik poziomu cieczy, wskaźnik naładowania akumulatora oraz panele fotowoltaiczne.

Oprócz tego, łódź Nautika 830 została wyposażona w aż cztery akumulatory, ładowarkę portową oraz amperomierz. Dzięki tym udogodnieniom, Wasza łódź nie będzie uzależniona od miejsca i warunków atmosferycznych. Dodatkowo dzięki niskiemu zanurzeniu, które wynosi jedynie 47 centymetrów możecie płynąć gdzie tylko chcecie! Ciekawym urozmaiceniem rejsu może być także korzystanie z wbudowanej echosondy z ploterem map. Dzięki niej możecie na bieżąco obserwować dno rzeki, co jest przydatne zarówno przy kierowaniu jachtem jak i przy szukaniu dobrego miejsca na połów ryb, czy miejsca do kąpieli.

Jak spędzać czas na jachcie?

Nieraz słyszmy od naszych Klientów powyższe pytanie. Co będziemy robić na jachcie w przypadku brzydkiej pogody? Jak przekonać żonę do kilkudniowego rejsu na łodzi? Jako zawodowcy znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Łódź motorowa Nautika 830, zapewnia wiele atrakcji swoim pasażerom. W ciągu dnia przy pięknej pogodzie, Panowie mogą cieszyć się rejsem, a Panie zażywać słonecznej kąpieli na pokładzie. Jeżeli jednak pogoda zaczyna się psuć lub zbliża się wieczór spokojnie możemy przenieść się pod pokład. Wnętrze łodzi jest na tyle wysokie, że możemy swobodnie się po nim poruszać w wyprostowanej pozycji. Nasze łodzie wyposażone są w pełni funkcjonalne kuchnie, które pozwalają na przygotowanie posiłku, a zamontowany telewizor LED z anteną DVBT sprawi że nawet daleko od lądu nie przegapisz swojego ulubionego serialu czy programu telewizyjnego. Łódź posiada także autonomiczne ogrzewanie, dzięki czemu nawet zimne noce będziecie miło wspominać.

Ogromnym plusem  jachtu Nautika 830 jest fakt że znajdują się na nim dwie osobne, zamykane kabiny – jedna na rufie, a druga na dziobie. To rozwiązanie daje poczucie swobody i prywatności. Jest to ogromny plus, szczególnie kiedy na jachcie przebywają dwie pary. Jeżeli jednak chcecie wynająć łódź większą ilością osób to nie ma żadnego problemu! W mesie znajdują się dwa rozkładane łóżka, więc łódź może maksymalnie pomieścić aż 6 osób.

Czarter jachtu Nautika 830

Czarter jachtu Nautika 830 to świetne rozwiązanie na rodzinne wakacje oraz urlop w gronie znajomych. Jeżeli są Państwo zainteresowani spędzeniem niezapomnianych chwil na naszym jachcie, to jest on czarterowany do rejsów na Pętli Żuławskiej oraz Zalewie Wiślanym. Wszystkie oferowane przez nas jachty są na bieżąco konserwowane oraz przeglądane, dzięki czemu dostarczamy naszym Klientom 100% satysfakcji! Jeżeli mają Państwo pytania to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Czarter jachtu Nautika 830 » Galeria