Czarter jachtu to bezpieczny sposób na wakacje

Czarter jachtu to bezpieczny sposób na wakacje

Drodzy Klienci,

biorąc pod uwagę aktualną sytuację z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 rejs jachtem motorowym na Pętli Żuławskiej lub Kanale Elbląskim to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na spędzenie Waszych wakacji.

 Jeżeli sytuacja na to pozwoli, podróże nie będą zakazane, a Klienci nie będą chorzy lub objęci kwarantanną, zachowując zasady bezpieczeństwa  będziemy przygotowywać dla Was jachty jak dotychczas – będą czyste, zadbane oraz dodatkowo ZDEZYNFEKOWANE i OZONOWANE.  

Nasze jachty wydajemy  zatankowane pod korek, z zapasem wody, paliwa oraz gazu na cały tydzień rejsu. Jachty są w pełni autonomiczne, zabierając prowiant na  tydzień, nie ma potrzeby uzupełniania zapasów w trakcie rejsu.

Trasa Pętli Żuławskiej i Kanału Elbląskiego nie jest mocno uczęszczana, na trasie mijacie sporadycznie inne jednostki, jest bardzo dużo możliwości cumowania na dziko, na łonie natury, bez kontaktu z drugim człowiekiem. Opłaty za śluzy odbywają się w sposób bezpieczny – operator spuszcza na sznurku puszkę do której wrzuca się pieniążki. Na Państwa życzenie możemy te płatności dokonać za Was.

Mając na uwadze aktualna sytuację – jeżeli zostanie wprowadzony zakaz przemieszczania, jeżeli zostanie wprowadzony zakaz żeglugi na danym obszarze, jeżeli Klient zachoruje lub będzie w kwarantannie, wtedy indywidualnie będziemy ustalać warunki rezygnacji i zmiany terminów czarteru.

Rejs jachtem motorowym w gronie najbliższych to najbezpieczniejszy obecnie sposób na spędzenie urlopu.

Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Czarter jachtu to bezpieczny sposób na wakacje » Galeria