Nowości w sezonie 2024

Nowości w sezonie 2024

Na sezon 2024 oferujemy Państwu następujące nowości do czarteru na Pętli Żuławskiej, Zalewie Wiślanym oraz Kanale Elbląskim.

Jacht Suncamper 35 dla wymagających

Pierwsza nasza propozycja to Suncamper 35 Flybridge. To nowoczesny jacht motorowy, to laureat nagrody jacht roku 2019 w Polsce. Nasza jednostka zostałą wykonana w zabudowie dwu kabinowej z mesą z aneksem kuchennym. Nas Suncamper 35 charakteryzuje się duża kabina dziobowa z kojami stałymi dla trzech dorosłych osób, w kabinie znajduje się także zamykana garderoba oraz liczne jaskółki i bakisty. Duża wygodna kabina rufowa pomieści 2 dorosłe osoby, w mesie na przeciwko sterówki znajduje się dineta ze składanym stołem, w razie potrzeby mogą się tu przespać dwie kolejne osoby.Na lewej burcie znajduje się także duża, przestronna łazienka. Główną zaletą jednostki są panoramiczne szyby umożliwiające podziwianie otaczającej przyrody podczas rejsu, mesa z kokpitem jest praktycznie na jednym poziomie, po otwarciu przesówanych drzwi oddzielających kokpit od mesy tworzy jedną wielką przestrzeń. Jacht jest bardzo bogato wypsoażony: blaty z korianu w kuchni i łazience, kuchnia została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób, posiada duży funkcjonalny zlew, płyte grzewczą Solgaz, dużą lodówka z funkcją zamrażalki oraz liczne szafki i schowki. Jacht wyposażono w bojler o pojemnosci 30 litrów, prysznic w łazience i kokpicie, toaletę elektryczną ze zbiornikiem na fekalia o pojemności 120 litrów, Jednostka posiada  wydajne ogrzewanie olejowe typu Webasto o mocy 4 KW, radio z systemem nagłośnienia w mesie i kokpicie, antenę DVBT z TV Led. Pomimo dużych rozmiarów sterowanie barką jest bardzo proste: jednostka zostałą wyposażona w uciągowy silnik Yamaha o mocy 50 KM., sterowanie hydrauliczne oraz dwa mocne stery strumieniowe (dziobowy oraz rufowy), zamontowana została także echosonda z wbudowanym ploterem map oraz GPS. Nasz Suncamper 35 został wykonany w wersji Flybridge z drugim stanowiskiem sterowania zlokalizowanym na pokładzie słonecznym. Na stanowisku zostało zdublowane panele steru strumieniowego oraz wskażnik poziomu paliwa. Nasz  jacht Sami Swoi posiada duże zbiorniki paliwa (190L), wody (240L) co zapewnia jej autonomicznośći podczas długich rejsów. Na dachu nad kokpitem zamontowano panele fotowoltaiczne ładujące akumulatory podczas postoju na dziko. Jacht SunCamper 35 Flybridge doskonale sprawdza się podczas rejsów po Pętli Żuławskiej, Zalewie Wiślanym oraz na Kanale Elbląskim (jednostka posiada trzy kile, bardzo dobrze ustawia się na wózkach Kanału Elbląskiego). Odbiór i zdanie w każdą niedziele w Marinie Białą Góra.

Zapraszamy do zapoznania się z jednostką Suncamper 35 Flybirdge

Klasyczna barka Vistula Cruiser 30 SE

Druga nasza propozycja to jacht Vistula Cruiser 30 SE dostępny z Elbląga. Ryś to młodszy brat cenionej klasycznej żuławkiej barki - Misia. Nasza Vistula Cruiser 30 SE została wykonana w zabudowie dwu kabinowej, z dużą i funkcjonalną łazienką, mesą z aneksem kuchennym oraz z dwiema dużymi zamykanymi kabinami (dziobowa i rufowa). Maksymalna załoga 6-7 osób, komfortowo polecamy do czarteru dla 4 osób. Vistula Cruiser 30 SE to idealny wybór na Kanal Elbląski (barka posiada specjalne podpory pod dnem, swobodnie stoi na wózkach Kanału Elbląskiego), świetnie się sprawdzi także na Pętli Zuławskiej. Jacht polecany dla fanów dwóch kółek. Na pokład zabiera do 6 rowerów. Ryś został dobrze wyposażony: niezawdony silnik zaburtowy Yamaha o mocy 40 KM ze śrubą uciągową, sterowanie hydrauliczne oraz mocny dziobowy ster strumieniowy. Duża lodówka Dometic o pojemności 80L, kuchenka gazowa Dometic, boiler ciepłej wody o pojemności 30L, prysznic w łazience i kokpicie, ogrzewanie olejowe o mocy 4 KW. Na wyposażeniu także antena DVBt z TV LED oraz radio BT z głośnikami wewnątrz oraz na zewnątrz łodzi. Duże zbiorniki paliwa 100L oraz wody 300L zapewniają autonomię podczas rejsu. Polecamy jacht Vistula Cruiser 30 SE do czarteru na Pętli Żuławskiej oraz Kanale Elbląskim. Odbiór i zdanie w każdą sobotę w Elblągu.

Zapraszamy do zapoznania się z jednostką Vistula Cruiser 30 SE


Nowości w sezonie 2024 » Galeria