Jacht i Morze

Jacht i Morze

JACHT I MORZE  – to oferta dla chcących wypocząć bliżej natury, w ciszy i spokoju z dala od cywilizacji. Tydzień spędzamy na łodzi w rejsie po Pętli Żuławskiej oraz tydzień nad morzem w rodzinnym ośrodku.

Proponujemy zwiedzanie Pętli Żuławskiej pływając po jej wodach jednym z naszych jachtów czarterowych, poznacie to przepiękną krainę z nieznanej dotąd strony, dopłyniecie do Elbląga, zdobędziecie zamek krzyżacki w Malborku, przepłyniecie pod zabytkowymi mostami w Tczewie, zacumujecie w Marinie Gdańsk na starym mieście, przy okazji pokonacie kilka śluz, a przede wszystkim będziecie mieć niesamowite wspomnienia.

Po rejsie proponujemy transport do Ośrodka Wczasów Rodzinnych Mierzeja w Przebrnie - to ciche i spokojne miejsce, z dala od masy turystów. Ośrodek jest położony pośród lasów na Mierzei Wiślanej w odległości kilku kilometrów od Krynicy Morskiej, pobliskie plaże słyną z ciszy, spokoju i przestrzeni.

Ośrodek Mierzeja oferuje swoim gością domki 5-6 osobowe, pokoje 2-3 osobowe, na miejscu wyśmienita kuchnia domowa, bar, sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę siatkową i nożną, piłkarzy ki, stół do bilarda, miejsce na ognisko oraz wiele innych atrakcji.

To wspaniałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.


Jacht i Morze » Galeria